مجله صبح
  • مجله صبح

مجله‌ی صبح - آیا از کارکرد شرکت های مخابراتی رضایت دارید؟ مهمان برنامه: عطا محمد یاری، مشاور تخنیکی اداره تنظیم خدمات مخابراتی افغانستان

Morning Magazine 20.02.2019 - شفافیت در گردآوری در آمدهای گمرکات
Morning Magazine 19.02.2019 - آیا از کارکرد ریاست تنظیف شهرداری کابل رضایت دارید؟
Morning Magazine 18.02.2019 - چگونگی وضعیت بزرگ راه ها در فصل زمستان
Morning Magazine 17.02.2019 - آیا از کارکرد وزارت امور زنان رضایت دارید؟
Morning Magazine 16.02.2019 - عواید کریدت کارتها به کجا می‌رود؟
Morning Magazine 14.02.2019 - نتیجه نهایی انتخابات پارلمانی چی خواهد شد
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

مجله صبح

  • مجله صبح

    مجله‌ی صبح برنامه در راستای حل معضلات و مشکلات اجتماعی و مردمی است. هدف ما بازتاب مشکلات مردم با حضور مسوولین در بخش های مختلف است.
    مردم نیاز به دیالوگ با مسوولین حکومتی دارند و همواره می‌خواهند با مسوول اصلی حرف بزنند و مشکلات اجتماع را با راه ارتباطی مستقیم در جریان بگذارند.
    ما در کوشش این هستیم تا این راه ارتباطی را توسط تلویزیون1 به جایی برسانیم.
    اجتماع متن حکومت است!

1TV

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

 

مارا دنبال کنید